Aquaparkların Listesi

0
105
Aquaparkların Listesi
Aquaparkların Listesi

Ülkemizde aquaparkları ziyaret ederek özellikle küçük çocuklarla birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka ziyaret etmeniz gereken birkaç önemli bölge bulunuyor.

Aqualand

Kuşadası’nda bulunmakta olan Aqualand her yıl yaz aylarında binlerce eğlence severi kendi bünyesi altında topluyor. Birbirinden farklı uzunlukta ve renklerdeki kaydırakları sayesinden oldukça keyifli bir şekilde vakit geçirmek için mükemmel bir olanak sağlıyor. Eğer siz de bu keyifli alanı ziyaret etmek isterseniz uygun giriş fiyatları sayesinde bütçeniz her ne olursa olsun giriş yapabilir ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. İçeride bulunmakta olan mağara benzeri alanlar sayesinde kaydıraktan kalmak çok daha zevkli hale gelecektir. Siz de bu eğlenceye dahil olmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Aqua Fantasy

Aqua Fantasy, Pamucak bölgesinde yer alan ve her yıl birçok kişi tarafından tercih edilen eğlence merkezleri arasında yer alıyor. Ülkemizde yer alan en uzun kaydırakları sahip olan bu bölge genç yaşlı demeden herkesin eğlenebileceği nadir bölgelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile beraber keyifli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız Aqua Fantasy ihtiyacınız olan tüm olanakları size hazırlamış durumda. Bölgede eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek için tek yapmanız gereken giriş ücretini yatırmak olacaktır. Daha sonra içerde bulunmakta olan tüm imkanlardan herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden faydalanma hakkına sahip olacaksınız.

Club Watercity

Club Watercity, Ankara’da yaşamakta olan kişiler tarafından tercih edilen kaydırak merkezlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ankara’nın yakınlarında herhangi bir deniz bulunmadığı için Club Watercity havuzda keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler için tüm imkanları sunuyor. Özellikle çocuklar için ayrı bir kaydırak sistemine sahip olan işletme küçük çocuğu olan aileler tarafından sık sık tercih ediliyor. Bunun yanında genç kişilerin eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmesi için hazırlanmış olan büyük kaydıraklar da kullanıma açık. Siz de keyifli bir kaydırak sonrasında serin suların içerisinde düşmek istiyorsanız Club Watercity’i ziyaret edebilirsiniz. Giriş ücretini yatırdıktan sonra içeride yer almakta olan aktiviteler için ek olarak ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here