Anasayfa Kamp Fırsatları Orman Kampları Çanakkale’deki Tatil Kamp Alanları

Çanakkale’deki Tatil Kamp Alanları

0
118
Çanakkale’deki Tatil Kamp Alanları
Çanakkale’deki Tatil Kamp Alanları

Çanakkale bölgesinde bulunmakta olan kamp alanları sayesinde siz de sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile beraber keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Başarılı bir şekilde kamp yapmak istiyorsanız çadırlarınızı hazırlamalı ve daha sonra ilgili bölgeye giderek keyifli bir şekilde kamp yapmaya başlayabilirsiniz.

Çanakkale’deki tatil kampları, ve Çanakkale orman kamp alanlarını ise size şu şekilde sıralayabiliriz.

Neverland Camping
Neverland Camping

Neverland Camping

Neverland Camping, Çanakkale bölgesinde en çok tercih edilen kamp yapma bölgeleri arasında yer alıyor. Doğa ile iç içe ve temiz bir havaya sahip olduğu için birçok kişi tarafından olumlu yorum almayı başarmış kamp alanları arasında yer alıyor. İnternet üzerinden bölgede bulunmakta olan kişilerin kamp hakkındaki görüşlerini okuyabilir ve böylece çok daha objektif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Zeytin Cafe

Bununla beraber Çanakkale çevresinde bilinmekte olan ve sahip olduğu özel konaklama yerleri sayesinde sık sık tercih edilen Zeytin Cafe de kamp yapılabilecek keyifli alanları arasında yer alıyor. Bölgenin etrafında bulunmakta olan çeşitli imkanlar sayesinde kamp yaparken aynı zamanda birçok insan ile iç içe olma fırsatınız da olacaktır. Bölgede bulunmakta olan otelleri ziyaret ederek isterseniz çadır dışında da kamp yapma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Bölgede bulunmakta olan otellerin büyük bir bölümü 5 yıldızlı olduğu için hem rahat bir şekilde uykunuzu uyuyabilir hem de doğa ile iç içe olan bu alanı gezerek keşfedebilirsiniz.

Saros Camping
Saros Camping

Saros Camping

Eğer deniz kıyısında ve Çanakkale’de yer alan başka bir alan arıyorsanız da Saros Camping size bu konuda ihtiyacınız olan her şeyi sunacaktır. Özellikle İstanbul’a yakın olması sebebiyle İstanbul’da bulunmakta olan kamp severlere kendi bünyesi altında birleştirmeyi başarıyor. Oldukça temiz ve uçsuz bucaksız bir denize sahip olduğu için kamp tatiliniz yaparken aynı zamanda denizin imkânlarından da faydalanma fırsatınız olacaktır. Yine aynı şekilde diğer bölgelerde olduğu gibi bölgede bulunmakta olan oteller sayesinde sadece çadır almak zorunda kalmayacak isterseniz konaklama yerlerini ziyaret ederek daha rahat bir şekilde tatilinizi yapabileceksiniz. Kumsallara çıktıktan sonra karşınıza çıkacak yeşil alanlar sayesinde doğa ve denizin iç içe girdiği kamp alanlarını kendiniz keşfedecek ve bölgede kamp yapan diğer kişiler ile iletişim kurarak çok daha sosyal bir şekilde tatil olanaklarından faydalanmış olacaksınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here