Çeşme’de Ucuz Oteller Hangileridir?

0
151
Çeşme’de Ucuz Oteller Hangileridir?
Çeşme’de Ucuz Oteller Hangileridir?

Çeşme, İzmir bölgesinde bulunmakta olan ve her yıl birçok turisti bölgeye çeken önemli konumlar arasında yer alıyor. Yılın hemen hemen her mevsimi aktif bir şekilde hizmet vermekte olan Çeşme otellerinde konaklayarak siz de bu eşsiz turistik alanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Çeşme’deki ucuz otellerin listesini siz tatil severler için çıkardık.

Alaçatı Princess

Çeşme bölgesinde tercih edilmekte olan birkaç popüler Otel bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Alaçatı Princess oteldir. Şehrin tam ortasında ve denize oldukça yakın bir otelde kalmak istiyorsanız Alaçatı Princess tercih edebileceğiniz en iyi otellerden bir tanesi olarak karşımıza çıkacaktır.

Akay Garden Family Club

Bununla beraber bölgeyi ziyaret eden yabancı turistlerin büyük bir bölümü Akay Garden Family Club bünyesinde konaklayarak Her şey Dahil olanaklardan gecelik sadece 50 veya 60 lira gibi ücretler ödeyerek faydalanma şansına sahip oluyor. Bahsetmiş olduğumuz bu otellerde size sunulmakta olan tüm avantajlar Her Şey Dahil paket içerisinde yer aldığı için otelde konaklarken ek bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Hem Çeşmenin sokaklarının tadını çıkarmak hem de konforlu bir otelde konaklamak istiyorsanız bahsetmiş olduğumuz bu iki otel tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde Dizayn edilmiştir.

Miplaya Hotel

Eğer daha lüks bir otelde konaklamak istiyorsanız da Miplaya Hotel size bu konuda tavsiye edebileceğimiz konaklama alanları arasında yer alıyor. Diğer iki otel gibi her şey dahil konaklama fırsatı veren Miplaya otel sizin konforlu bir şekilde tatil yapmanız için gerekli olan tüm altyapıyı sağlıyor. Üstelik bu otelde konaklamak isterseniz 0 ile 12 yaş arasındaki bir çocuğu ücretsiz olarak kayıt ettirebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız halinde çeşitli fiyat indirimlerinden faydalanabilir ve aynı zamanda ödemeniz gereken ücreti 9 takside bölerek aile bütçesini sarsmak ödeme yapma fırsatını da sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de Çeşme Bölgesi’nde yer almakta olan otellerde keyifli bir şekilde ucuza tatil yapmak istiyorsanız bahsetmiş olduğumuz bu otelleri de mutlaka tatil planının içerisine dahil etmenizi tavsiye ediyoruz. Sadece erken rezervasyon yaptırarak çok daha uygun fiyat avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu otelleri değerlendirecek olursanız diğer otellere göre çok daha az ücret ödeyerek uzun süre tatil yapma fırsatı elde edeceksiniz. Böylece Çeşme’de ucuz otellerde konaklayarak tatil yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here