Anasayfa Otel Fırsatları Termal Oteller Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

0
155
Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

Doğal mineraller içeren yer altı kaynak suları ve çamurlar insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Solunum yolları rahatsızlıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavileri için kaplıcalar önerilir. Bu tür tedavilerin doktorların gözetiminde yapıldığı yerler kaplıca olarak adlandırılır. Daha çok kış mevsiminde tercih edilen termal oteller, yer altı kaynak sularının olduğu yerlere kurulur. Ucuz tatil fırsatları olarak sizlere, kaplıca tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için termal otellerin bulunduğu birkaç yer hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Pam Thermal Hotel Clinic & Spa (Pamukkale)

236 odası ve 472 yatak kapasitesi ile hizmet sunan otel, Kırmızı Termal suyu ile ünlenmiştir. Türk hamamı, sauna, köpük banyosu ve çamur banyosu seçenekleri sunan termal otelde konaklamak isteyen misafirler pek çok hastalığa şifa veren kırmızı termal su ile yenilenebilirler.

Yarım pansiyon konaklama hizmeti veren tesiste 1 gecelik konaklama bedeli kişi başına %15 indirimle yalnızca 134,5 TL’dir.

Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel (Afyon)

317 odası ve 900 yatak kapasitesi bulunan tesiste kadınlar ve erkekler için ayrı Türk hamamı bulunur. Ayrıca buhar odası, kar çeşmesi, tuz odası ve masaj imkanı sunan otelde yer alan fitness salonunda misafirler formlarını koruyabilirler.

Yarım pansiyon konaklama hizmeti sunan otelde bir gece kalmak isteyenler kişi başına %10 indirimle 171 TL verecekler.

Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

Oylat Kaplıcaları Çağlayan Hotel (Bursa)

129 oda kapasitesi bulunan otelin her odası balkonlu olup 24 saat boyunca termal su hizmeti verilir. Oylat, tatil yapmak isteyenlerin her mevsim gelebilecekleri, meşhur Oylat kaplıca sularından faydalanabilecekleri bir yerdir. Bilindiği gibi Oylat kaplıca suları, özellik olarak İsviçre’den sonra ikinci sırada gelir. Otelde konaklayan misafirler Oylat Şelalesi ve İnegöl Kent Müzesi’ni gezebilirler.

Çağlayan Hotel’de yarım pansiyon konaklama bedeli kişi başı bir gece %5 indirimle yalnızca 149 TL’dir. 11 Ekim ile 29 Aralık tarihleri arasında yapılacak erken rezervasyonlarda %5 ek indirim yapılır.

Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

Adrina Termal Health & Spa Hotel (Edremit)

246 odası ile hizmet veren otelde Edremit’in şifalı suları ile yenilenme imkanı bulursunuz. 2 adet kapalı termal havuzu bulunan otelde balayı çiftlerine özel hizmetler bulunur.

Tesiste yarım pansiyon konaklama ücreti 1 gecelik için kişi başına %15 indirimle sadece 193 TL’dir. 25 Eylül ile 28 Aralık tarihleri arasında yapılacak erken rezervasyonlarda %16 ek indirim yapılır. Ayrıca 1 Ekim ve 28 Aralık tarihleri için yapılan erken rezervasyonlara 3 gece kalıp 2 gece ödeme imkanı sunulur.

Kaplıca Tatiline Ne Dersiniz?

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here