Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

0
62
Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları
KIÞ TURÝZMÝNÝN ÖNEMLE MERKEZLERÝNDEN ULUDAÐ'DA KAR KALINLIÐI 2 METRE 65 SANTÝMETREYE ULAÞTI. SICAKLIÐIN SIFIRIN ALTINDA 3 DERECE OLARAK ÖLÇÜLDÜÐÜ ULUDAÐ, GÜNEÞLÝ HAVASIYLA KAYAK TUTKUNLARINI AÐIRLIYOR. (ONUR AKTAÞ/BURSA-ÝHA)

Kış tatili denilince karın çokça yağdığı ve rahatça kayak yapılabilecek mekanlar tercih edilmektedir. Ülkemizde kış turizmi oldukça yoğun olarak yapılmaktadır. Yüksek dağlar batı bölgelerde ve doğu bölgelerde olmak üzere ülkenin her tarafında bolca bulunmaktadır.  Bu kayak merkezleri özellikle yarıyıl tatillerinde ve yılbaşı gecelerinde full kapasite ile hizmet vermektedirler. En ucuz tatil fırsatları olarak sizleri kış tatili için erken rezervasyon fiyatları hakkında bilgilendireceğiz.

Kışın tercih edilebilecek yerlerin başında kayak merkezlerinin bulunduğu yerlerdeki oteller bulunmaktadır.  Kışın güzel bir tatil yapmayı düşünüyorsanız tatil rezervasyonunu aylar öncesinden yaptırmanız uygun olacaktır. Özellikle yılbaşlı gecesinde kayak merkezlerindeki otellerde yer kalmamaktadır.

Tatil için kayak merkezi düşünenler için ülkemizde pek çok seçenek bulunur. Bu merkezlerde bulunan otellerde erken rezervasyon imkanları ile oldukça uygun fiyatlara çok lüks bir otelde tatil yapmak mümkün olmaktadır. Bu kayak merkezlerinden bir kaçını ucuz tatil fırsatları olarak sizin için tanıtalım.

  • Dedeman Palandöken Hotel

Erzurum ülkemizde kışın çok yoğun yaşandığı ve kar kalınlığının hep çok fazla olduğu bir kayak merkezidir. Burası turizm açısından çok yoğun kullanılan bir merkez olduğu gibi spor müsabakaları için de ülkemizde yoğun olarak kullanılan dünyaca ünlü bir yerdir. Bu otelde konaklamanın bedeli %16 indirimle sadece 184,34 TL’dir.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

 

  • Karinna Hotel Convention & Spa

Bursa, Uludağ özellikle Marmara Bölgesi’nden kış döneminde tatil yapanların tercih ettiği bir merkezdir. Karinna Hotel, 251 odası, 2 barı, spa ve hamamı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Karinna Hotel’de konaklamak %20 indirimle sadece 176 TL’dir.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

  • Büyük Abant Oteli

Bolu büyükşehirlere yakın bir coğrafyada bulunduğu için yoğun olarak tercih edilen bir kayak merkezidir. Burada tatil yapmanın avantajları arasında bembeyaz bir kar örtüsü ile birlikte orman manzaralarıdır. Büyük Abant Oteli yarım pansiyon konaklama hizmetini %15 indirimle 178,5 TL’ye sunuyor.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

  • Ramada Resort Erciyes

Özellikle İç Anadolu Bölgesinde yaşayanların çok fazla tercih ettiği bir kayak merkezi olan Erciyes kayak merkezinde, erken rezervasyon seçeneklerinden biri de Ramada Resort Erciyes’tir. 72 odasıyla hizmet veren otelde konaklama ücreti 129,55 TL’dir.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

  • Habitat Hotel Sarıkamış

Tatil için biraz daha sakin bir kayak merkezi arıyorsanız batıdaki otellerle aynı hizmetleri sunan otellerin bulunduğu Sarıkamış kayak merkezini tercih edebilirsiniz. Burada yer alan Habitat Hotel Sarıkamış, 48 odasıyla ağırladığı misafirleri için konaklama ücretini %17 indirimle sadece 132, 47 TL olarak belirlemiştir.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here