Palandöken Tatil Turları Fırsatları

0
61
Palandöken Tatil Turları Fırsatları

Erzurum’da bulunan Palandöken, ülkemizin en bilinen kayak tatili bölgelerinden biridir. Palandöken, 2011 Kış Üniversite oyunlarına ev sahipliği yaparak adından sıkça söz ettirmiştir. Kasım sonu ve Aralık başı başlayan kayak sezonu Nisan ayına kadar devam eder. Ucuz tatil fırsatları olarak Palandöken’de tatil yaparken konaklayabileceğiniz uygun yerleri sizler için derledik.

Polat Erzurum Resort

223 odasıyla hizmet veren otel Polat 1, Polat 2 ve Polat 3 liftlerinin tamamını ücretsiz olarak kullanıma sunar. 7,5 km’lik pistte müşteriler kayak yapmanın keyfini çıkarır. Gece kayağı için 400 metrelik bir pist bulunur. Çocuklara özel karda oynama alanı bulunan otelde tam pansiyon konaklama için bir gecelik kalma bedeli %30 indirimle yalnızca 245 TL’dir.

Palandöken Tatil Turları Fırsatları

Dedeman Palandöken Hotel

187 oda kapasitesi ile hizmet veren otelin bulunduğu bölgede 2 tanesi olimpik pist olmak üzere toplam 22 tane pist bulunur. 12 kilometrelik en uzun parkura sahip pistte, kayak severler her türlü zorluk derecesine sahip liftlerde mükemmel bir kayak tatili geçirebilirler.  Tam pansiyon hizmeti veren otelde bir gecelik konaklama bedeli %18 indirimle yalnızca 179,94 TL’dir.

Palandöken Tatil Turları Fırsatları

Sway Hotels Palandöken

181 oda kapasitesine sahip otelin yer aldığı alanda 50 km kayak pisti vardır. Özel olarak hazırlanmış 12 km pist alanının bulunduğu otelde, büyük slalom, küçük slalom, kızak ve hız kayağı pistleri de yer alır. Kayak pistlerinin %80’i yapay kar sistemi ile kaplanmıştır. 450 metrekarelik alanda kurulmuş Penguen Snow Park’ta çocuklar için yürüyen bantlar, eğlenceli oyuncaklar, özel çocuk parkı ve 4-12 yaş çocuklara özel eğlence ve aktivite imkanları bulunur. Çocukların özel ders alarak kayak sporunu öğrenmelerine olanak tanıyan parkta, güvenlik önlemleri son derece iyi düşünülmüştür. Tam pansiyon hizmeti veren otelde bir gecelik konaklama bedeli %28 indirimle yalnızca 311,39 TL’dir.

3 Aralık – 6 Aralık tarihleri arasında yapılan erken rezervasyonlara %30 ek indirim uygulanır.

Palandöken Tatil Turları Fırsatları

Palan Hotel

158 odası ve 495 yatak kapasitesine sahip otel, Palandöken Kayak Merkezi’nin tam ortasında yer alır. Gondollara oldukça yakın olan otelde farklı zorluk seviyelerinde pistler bulunur. Çığ riskinin minimuma indirildiği bölgede yaşlı ve çocuklara özel 50 metrelik pist bulunur. Yarım pansiyon hizmeti veren otelde bir gecelik konaklama ücreti %17 indirimle yalnızca 105 TL’dir.

Palandöken Tatil Turları Fırsatları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here