Türkiye’nin En İyi Tatil Köyleri Listesi

0
134
Türkiye’nin En İyi Tatil Köyleri Listesi
Türkiye’nin En İyi Tatil Köyleri Listesi

Tatil köyleri özellikle de rahat bir şekilde tatil yapmayı seven insanlar için en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Bugünkü yazımızda ise sizlere ülkemizde mutlaka ziyaret etmeniz gereken 3 kaliteli tatil köyü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Martı Myra
Martı Myra

Martı Myra

Martı Myra, Kemer bölgesinde bulunmakta olan ve özellikle çam ağaçları ile kaplı oldukça zengin bir bahçeye sahip olan tatil köyleri arasında yer alıyor. Çeşitli restorantları ve şık odaların birleşmesi ile oluşturulmuş olan tatil köyü içerisinde birbirinden farklı boyuta sahip birçok havuzu da görmek mümkün. Aynı zamanda tesis içerisinde yer alan aquaparklar özelde küçük yaştaki çocuklar için güvenli bir şekilde eğlence fırsatı sunduğu için her yıl bir çok turist tarafından tercih edilen tatil köyleri arasında yer alıyor.

Hillside Tatil Köyü
Hillside Tatil Köyü

Hillside Tatil Köyü

Hillside Tatil Köyü de Fethiye bölgesinde bulunmakta olan bölgedeki en muhteşem denizlerden bir tanesine sahip tatil köyleri arasında yer alıyor. Kalemya koyu olarak bilinmekte olan bölgeyi çevrelenmiş olan bu tatil köyü sahip olduğu çeşitli yiyecekler ve lüks hizmet anlayışı ile tatile giden kişiler için oldukça kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor. Tam pansiyon hizmet konsepti sayesinde sürekli olarak yiyecek ve içecek konusunda ücret ödemenize gerek kalmıyor. Ayrıca tesis içerisinde bulunmakta olan aquaparklar oldukça büyük ve eğlenceli olduğu için her yaştaki şey hitap ediyor. Çocuk, genç veya yaşlı olduğumuz farketmeksizin eminiz ki böyle de bulunmakta olan kaydıraklar sizin de eğlenmenize yardımcı olacaktır.

Rixos Premium Tatil Köyü
Rixos Premium Tatil Köyü

Rixos Premium Tatil Köyü

Rixos Premium Tatil Köyü ise Antalya‘nın kıyılarında bulunmakta olan en geniş yüzölçümüne sahip olan tatil köyleri arasında yer alıyor. Havuzların arasındaki mesafe oldukça kısa olduğu için küçük çocuklu aileler tarafından tercih edebilir. Aynı zamanda konaklamak için size verilmiş olan odalarda neredeyse denize sıfır. Sadece 2 dakikalık yürüme mesafesi sayesinde Belek bölgesinde bulunmakta olan temiz sulara girebilir ve böylece keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Henüz yeni restore edilmiş olan tatil köyü yeni kullanıcılarını bekliyor. Eğer siz de kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız bu Rixos Premium’u tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here