Uludağ’da Ucuz Tatil Fırsatları

0
53
Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Uludağ, ülkemizdeki en büyük kayak merkezidir. İstanbul ve Bursa gibi büyükşehirlere yakın olması, Uludağ için büyük bir avantajdır. Hem kış hem de bahar aylarında gelen pek çok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bölge, özellikle kış aylarında kayak turizmi ile tanınır. Ucuz tatil fırsatları olarak sizlere Uludağ’da ucuz bir tatil yapmak için en uygun konaklama yerlerinden birkaçını listeleyeceğiz.

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort

Uludağ 2.bölgede bulunan ve 167 farklı odasıyla hizmet veren otelin mutfağı oldukça zengindir. Yerli ve yabancı mutfaklardan seçmelerin sunulduğu restaurantlarda farklı lezzetleri tadabilir, 5 çayında patisseire yiyebilir ve sabaha kadar eğlenebileceğiniz gece kulübünde keyifli vakitler geçirebilirsiniz.12 farklı pist, 7 tane mekanil tesis ve maden pisti bulunan otel, alkolsüz her şey dahil hizmeti verir. Otelde bir gecelik konaklama bedeli %25 indirimle 195 TL’dir.

Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Le Chalet Yazıcı Otel

Uludağ 1.bölgede bulunan ve 18 odası ile hizmet veren otelde, ski pass hizmetine ücretli olarak sahip olabilirsiniz. Spa ve hamam hizmetlerinin yer aldığı otelde ücretli kayak eğitimi alabilir ve her hafta sonu yapılan canlı müziği dinleyebilirsiniz.Tam pansiyon hizmet veren otelde bir gecelik konaklama bedeli %10 indirimle 193,5 TL’dir.

Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Karinna Hotel Convention & Spa

Uludağ 2.bölgede bulunan ve 251 odası ile hizmet veren otelde spa & wellness kapsamında sunulan kapalı havuz, Türk Hamamı, cilt bakımı ve sauna hizmetleri ile rahatlayabilirsiniz. Tam pansiyon hizmet veren otelin gece başı konaklama ücreti %20 indirimle 176 TL’dir.

Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Kaya Uludağ Otel

Uludağ 2.bölgede bulunan ve her odasından pistlerin ve manzaranın görüldüğü otelde kayak dersleri alabilirsiniz. Kapalı yüzme havuzu seçeneklerinde rahatlayabilir, çocuklar için hazırlanan pistte çocuklarınızı eğitmenler gözetiminde kaydırabilirsiniz. Her şey dahil hizmeti veren otelde, gece başı konaklama bedeli %20 indirimle 176 TL’dir.

Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Grand Yazıcı Uludağ

Uludağ 1.bölgede bulunan otelin 235’ten fazla odası vardır. Açık büfe hizmetinin verildiği restaurantlarda farklı tatlar deneyebilir, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve masaj seçenekleri ile rahatlayabilirsiniz. Tam pansiyon hizmet veren otelin gece başı konaklama ücreti %10 indirimle 225 TL’dir.

Uludağ'da Ucuz Tatil Fırsatları

Aralık ayında kar kalınlığının 3 metreye ulaştığı Uludağ’da, seçtiğiniz otelde harika bir kış tatili geçirebilir, kayak ve kış sporları yapmanın keyfine varabilirsiniz. Tesislerde sunulan kayak malzemeleri ile kendinizi hazırlayabilir, kayak hocalarından ders alarak bu sporu öğrenebilirsiniz. En ucuz tatil fırsatları olarak sizlere sunduğumuz ucuz oteller, kış tatili için konaklayabileceğiniz uygun konaklama yerleridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here