Yılbaşı Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

0
48

Yılbaşına yaklaştıkça otellerde yer bulmak oldukça zor hale geldi. Erken rezervasyon yaptırarak, yılbaşını keyifli geçirmek için önceden önleminizi alabilir ve hiçbir sorun yaşamadan yer sıkıntısı çekmezsiniz. Ucuz tatil fırsatları olarak sizlere yılbaşı tatiliniz için erken rezervasyon yaptırabileceğiniz fırsatları listeleyeceğiz.

Utopia World Hotel

Alanya’da yer alan doğa dostu otel, yılbaşı tatilinizi yapmak için sizlere sunduğumuz uygun erken rezervasyon otellerinden biridir. Balayı tatilini yapmak isteyen çiftlerin de tercih edebileceği otelde, spa, Türk hamamı, sauna ve cilt bakımı gibi hizmetler de müşterilere sunuluyor. Utopia World Hotel’de ultra her şey dahil bir gece konaklama bedeli %20 indirimle yalnızca 163 TL’den başlayan fiyatlarla.

Side Sungate Hotel & SPA

Side’de bulunan doğa dostu Side Sungate Hotel zengin mutfağı ve sunduğu spa ve sağlık merkezi olanaklarıyla dikkat çeken bir oteldir.Türk hamamı, masaj, buhar banyosu ve sauna gibi hizmetlerin sunulduğu otelde her şey dahil gecelik konaklama bedeli %35 indirimle yalnızca 182 TL’den başlayan fiyatlardan oluşuyor.

Champion Holiday Village

Antalya Beldibi’nde bulunan Champion Holiday Village yılbaşı tatilinizi geçirebileceğiniz uygun otellerden biridir. Otelde sauna, Türk hamamı, masaj ve buhar banyosu hizmetleri bulunur. Champion Holiday Otel’de her şey dahil bir gecelik konaklama ücreti olarak %15 indirimle 150 TL’den başlayan fiyatlar belirlenmiş.

Orange County Resort Hotel Kemer

Antalya Kemer’deki otel yılbaşı tatilinizi geçirebileceğiniz uygun otellerden biridir. Balayı çiftlerinin tercih ettiği, yılbaşı için özel programların yapıldığı otel, erken rezervasyon için yaptığı indirimlerle müşterileri için uygun fiyata hizmet veriyor. Otelde bir gecelik konaklama bedeli, ultra her şey dahil, %30 indirimle 186 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Starlight Resort Hotel

Kızılağaç Turizm Bölgesi’nde yer alan Starlight Resort Hotel zengin mutfağı ile dikkat çeken otellerden biridir. Starlight Resort Hotel’de Akdeniz, Fransız, İtalyan, Hint, Meksika, Rus, Japon, Uzakdoğu, Moğol ve Türk mutfağına ait çok sayıda farklı seçenek bulunur. Starlight Resort Hotel’de ultra her şey dahil bir gece konaklama bedeli %25 indirimle yalnızca 195 TL’den başlayan fiyatlarla.

En ucuz tatil fırsatları olarak, sizlere erken rezervasyon yaptırabileceğiniz, en uygun otelleri listeledik. Pek çok otel daha şimdiden dolmuş durumda. Yılbaşı planınızı şimdiden yaparak kararınız bir an önce vermeniz için sizler için en uygun erken rezervasyon seçeneklerini araştırdık. Yılbaşı gelmeden erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın, yeni yıla sorunsuz bir şekilde girin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here