Antalya’da Yılbaşı İçin Erken Rezervasyon Otelleri

0
83
Antalya'da Yılbaşı İçin Erken Rezervasyon Otelleri

Yıl içerisinde insanların dinlenmek üzere plan yaptıkları en önemli dönemlerden biri de yılbaşı tatilleridir. Kış mevsimi olması sebebiyle tatil için tercih edilebilecek pek çok seçenek söz konusu olabilmektedir. Ucuz tatil fırsatları olarak sizlere Antalya’daki yılbaşı tatili seçeneklerinden bazılarını sunacağız. Pek çok konser ve yılbaşı programının yapıldığı otellere erken rezervasyon yaptırarak önceden yerinizi ayırtabilir, harika bir yılbaşı tatili geçirebilirsiniz.

Susesi Luxury Resort

Antalya şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan Susesi Luxury Resort’ta yılbaşına özel Yılbaşı Galası programı yapılmaktadır. Özel sanatçıların yer alacağı geceyi bu otelde konaklayarak geçirmek isteyenler, yüzde 15 erken rezervasyon indirimiyle 289,85 TL’ye, oldukça uygun bir fiyatla sahip olabilecekler. Kara kısmındaki oda ve deniz kısmındaki odalarda ücretsiz olarak kalan çocuklar, yetişkinler için düzenlenen galaya gelmek istediklerinde, 150 TL ek fark bedeli istenir.

Antalya'da Yılbaşı İçin Erken Rezervasyon Otelleri

Sea Life Family Otel

Yaz boyunca her akşam düzenlediği aktivitelerle misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlayan otel, yılbaşında da benzersiz bir program ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Konumu itibariyle otel tercihlerinde ön sıralarda yer alan Sea Life Familye Otel, Antalya merkezine çok yakındır. Sea Life Family Otel’de her şey dahil hizmeti, yüzde 15 indirimle 263,50 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Antalya'da Yılbaşı İçin Erken Rezervasyon Otelleri

Antalya’da yılbaşı programlarını henüz oluşturmamış pek çok otel bulunmaktadır. 2017’nin bitmesine ve 2018 yılının başlamasına birkaç ay kala, erken rezervasyon yaptırarak siz de uygun tatil seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ucuz tatil fırsatları olarak sizlere, Antalya otellerinin yılbaşı seçeneklerini en güncel bilgilerle ulaştırmaya devam edeceğiz. Yılbaşını Antalya’daki otellerde konaklayarak geçirmek isteyenler için en uygun tatil fırsatlarını görüntüleyerek, eşsiz bir yılbaşı programına katılmanızı istiyoruz.

Antalya, özellikle son yıllarda pek çok ünlü sanatçının sahne aldığı yılbaşı galası programlarına ev sahipliği yapıyor. Yılbaşı tatilinizde konser ve eğlenceyi bir arada yaşayabileceğiniz otellerde, yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. En ucuz tatil fırsatları olarak Antalya’da yılbaşı için erken rezervasyon yapıp uygun fiyata yılbaşı tatilini geçirebileceğiniz otellerin birkaçını listeledik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here