Çadır Kampı Kurmak İçin En İyi Yerler

0
108
Çadır Kampı Kurmak İçin En İyi Yerler
Çadır Kampı Kurmak İçin En İyi Yerler

Çadır kampı yapmak doğa ile baş başa bir tatil yapmanıza fırsat vereceği gibi aynı zamanda kafanızı dinlemek için de tercih edilebilecek en iyi tatil yöntemlerine bir tanesi olacaktır. Çadır ile tatil yapmak istiyorsanız öncelikle uzun bir süre boyunca içerisinde bulunabileceğiniz büyüklükte çadıra sahip olmanız gerekiyor. Çadırla kamp yapmak oldukça az ücret ödeyip uzun süre boyunca keyifli bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Biz de bugünkü yazımızda size çadır kampı için tercih edilebilecek en iyi yerleri istediğini çalışacağız.

Cunda Ada Kamp Merkezi
Cunda Ada Kamp Merkezi

Cunda Ada Kamp Merkezi

Balıkesir’de bulunmakta olan Cunda Ada Kamp Merkezi 60 liralık giriş ücreti ile beraber ülkemizde en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Deniz kenarında bulunmakta olan bu alan Midilli manzaralı olduğu için keyifli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Bölgeye giriş yaptıktan sonra elektrik, su ve bunun gibi temel ihtiyaçları kullanmak tamamen ücretsiz. Eğer çok uzun süre boyunca kamp yapmayı düşünüyorsanız bölgedeki çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi cihazları oldukça makul ücretler ödeyerek kullanabilirsiniz.

Kaş Kamping

Antalya da kamp yapmayı seven kişiler tarafından en çok tercih edilen iller arasında yer alıyor. 30 yıldır kamp severlerin Akdeniz’deki en uğrak yeri olmayı başaran Kaş Kamping 35 liralık giriş ücreti ile hizmet veriyor. Denize sıfır olarak ayarlanmış olan konumu sayesinde yeşil ve mavinin buluştuğu yerde kamp yapma fırsatını sunuyor. Bölgede bulunmakta olan tesisler sayesinde temel ihtiyaçlarını ücretsiz bir şekilde karşılamak mümkün. Antalya genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında da sıcak olduğu için hava şartları Türkiye genelinde uygun olmadığı zamanlarda tercih edilmesi gereken yerler arasında.

Hızır Kamp

Balıkesir’de bulunmakta olan Hızır Kamp 70 liralık giriş ücreti ile hizmet veriyor. Kaz Dağları’nda kamp alanına uzanmakta olan temiz hava sayesinde keyifli bir şekilde tatil yapabilir ve bir yılın üzerinizde biriktirdiği stresi oldukça keyifli bir şekilde atabilirsiniz. Kamp yaparken sık sık orman yollarında yürüyüşe çıkarak doğa ile buluşma fırsatına sahip olacaksınız. Aynı zamanda böyle bir de bulunmakta olan Zeytinlik Çayı sayesinde serin sularda yüzme bilir isterseniz çay etrafında bulunmakta olan restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here